До уваги мешканців Долинської ТГ!!!

На даний час у КНП «ЦПМД» Долинської міської ради є в наявності наступні вакцини:

– ІПВ (інактивована поліомієлітна вакцина – діти);

– НІВ (гемофільна інфекція – діти до 5р.);

– АКДП (кашлюк, дифтерія, правець – діти до 7р.);

– Туберкулін (реакція Манту – діти);

– Гепатит В (діти);

– БЦЖ (діти).

Також наявні вакцини проти COVID-19:

– Коронавак (Covid-19 – дорослі);

– COMIRNATY (Пфайзер) (Covid-19 – діти від 12 р. та дорослі). Нагадаємо, що першу бустерну дозу можуть отримати люди старші 18 років, які отримали дві дози дводозної вакцини або одну дозу однодозної понад 5 місяців тому.

Через 4 місяці після першого бустерного щеплення дорослим із групи ризику тяжкого перебігу COVID-19 необхідно зробити друге бустерне щеплення. Інші дорослі також можуть отримати друге бустерне щеплення. Як перший, так і другий бустер можна робити вакцинами Pfizer, Janssen або CoronaVac після первинного курсу будь-якими вакцинами, у т.ч. за змішаною схемою.

Бустерне щеплення також можна зробити тією ж вакциною, якою робили первинний курс, або іншою вакциною згідно з дозволеними в Україні схемами.

Графік засідання ЛКК

Графік засідання ЛКК

По зарахуванню (переведенню ) осіб до закладів освіти на індивідуальну форму навчання.

Адміністрація комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги» Долинської міської ради повідомляє, що прийом громадян, які проживають на території Долинської ТГ проводиться тільки по запису за номером телефону (03477) 2-84-16, або звертатися особисто в реєстратуру.

На одне засідання ЛКК передбачено не більше 15 осіб.

Засідання ЛКК проводиться з 13 00 – 16 00 год.:

23.08.2022

25.08.2022

30.08.2022

01.09.2022

06.09.2022

08.09.2022

Адміністрація КНП «ЦПМД» ДМР

Вітаємо з Днем Медика

ДОРОГІ МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ!

Щиросердечно вітаємо Вас, з професійним святом, Днем медичного працівника! Висловлюємо найтепліші слова вдячності за Вашу нелегку працю, доброту та професіоналізм. Нехай довге життя обдарує Вас щасливими моментами і приємними спогадами, розумінням і вдячністю людей. Бажаю Вам та Вашим родинам здоров’я, щастя, добра і благополуччя, невичерпної енергії та вагомих професійних здобутків.

З повагою, адміністрація КНП «ЦПМД»ДМР

Увага ! ! !

УВАГА ❗❗❗
З 28.04.2021 року КНП «Центр первинної медичної допомоги” продовжує кампанію з вакцинації від COVID-19.
В цей раз пріоритетними групами будуть люди віком 6️⃣5️⃣ років і старше. ☝️Також вакцинуватися можуть люди з 1 та 2 етапів дорожньої карти вакцинації (✅віськовослужбовці, ✅прикордонна служба, ✅служба з надзвичайних ситуацій, ✅медичні та фармакологічні працівники).
📝Для запису на вакцинацію від COVID-19 достатньо перейти за посиланням

Форма реєстрації на щеплення

та надати данні, які необхідні для формування попереднього списку. Далі з Вами зв’яжуться наші адміністратори і запишуть Вас на визначений день та певну годину.
☎️ Також Ви можете зателефонуйте своєму сімейному лікарю або по одному з телефонів на ресепшн Долинських міських амбулаторій та амбулаторій сільської місцевості записатися на вакцинацію
💉Вакцина AstraZeneca-SKBio, що виробляється у Південній Кореї 🇰🇷 . Вона повнісю ідентична індійській вакцині CoviShield.

Оголошення!

З 22 березня в Україні стартував II етап вакцинації від COVID-19. У нашому центрі первинної медичної допомоги запрацював пункт щеплення, який знаходиться на першому поверсі (11 каб.).Вхід зі сторони колишнього інфекційного відділення.
Пройти вакцинацію у нас можуть медики, немедичний персонал всіх закладів охорони здоров’я, системи громадського здоров’я та працівники соціальної сфери. Також чекаємо на охочих віком від 80 років. Продовжуємо вакцинацію цільових груп І етапу, а саме: військовослужбовців, працівників та мешканців інтернатних закладів, будинків для людей похилого віку.
Крім того, формуємо чергу тих, які не належать до жодної з цільових груп на цьому етапі.
За деталями звертайтесь до свого сімейного лікаря Або рейструйтеся за телефоном: +380 93 126 4120