Профілактика поліомієліту.

Опубліковано Кравців Леся на

Поліомієліт – це вірусне інфекційне захворювання,що уражає нервову систему і викликає повний параліч. Вірус проникає  в організм через рот і розмножується  в кишечнику. Симптоми захворювання: висока температура, втома, головний  біль, нудота,  ригідність шиї та біль у кінцівках. Джерелом інфекції є хворі або вірусоносії. Виділення вірусу із глотки і з фекаліями починається вже в інкубаційний період, який триває в середньому 5-12 днів (можливі коливання від 2 до 35 днів). Після появи перших симптомів захворювання вірус продовжує виділятися з фекаліями. Поліовірус стійкий в навколишньому середовищі. Він зберігає свої інфекційні властивості в стічних водах при 0°С протягом місяця. Нагрівання  при температурі 50°С вбиває вірус протягом 30 хвилин у воді, а при 55°С – в молоці, сметані, маслі та морозиві. Вірус стійкий до УФ-променів і висушування, а також до хлорвміщуючих дезінфектантів (хлорне вапно, хлорамін).

Профілактика.

Поліомієліт невиліковний, але його можна попередити за допомогою вакцинації. Щеплення проти поліомієліту входять до календаря профілактичних щеплень: вакцинація складається з трьох щеплень і проводиться дітям у віці 3, 4 і 5 місяців, перші 2 щеплення –  з використанням інактивованої вакцини проти поліомієліту(ІПВ);
ревакцинація проводиться дітям у віці 18 місяців, 6 та 14 років з використанням оральної поліомієлітної вакцини (ОПВ).

 Крім того, з метою профілактики поліомієліту необхідно:
додержуватись правил особистої гігієни (миття рук); 
свіжі овочі, фрукти, сухофрукти та зелень перед вживанням після миття під проточною водою ополоснути кип’яченою чи бутильованою водою. 

Шановні батьки!

Пам’ятайте: ліків від поліомієліту не існує. Єдиний захист від хвороби – щеплення.

Категорії: Блог